Már csak néhány nap
és megérkezik a reggeli.
Hónapok óta dolgozunk a ReggeliGO rendszerén, és őszintén szólva
mi is nagyon vártuk már az indulás napját.
Az utolsó tesztek és finomhangolások során azonban úgy döntöttünk,
hogy inkább szánunk még néhány napot a tökéletesítésre.
Június 19-én szeretnénk elindulni — nem csak működően, hanem úgy,
ahogyan azt a vendégeink, partnereink és mi magunk is elképzeltük.
Köszönjük a türelmet és a bizalmat!
Mert hisszük, hogy az első benyomás csak egyszer születik meg. A következő napokban az utolsó ellenőrzéseket, teszteket és finomhangolásokat végezzük el annak érdekében, hogy a ReggeliGO már az első naptól megbízható, gyors és egyszerű élményt nyújtson.